Q & A


CO CIĘ WYRÓŻNIA OD INNYCH FOTOGRAFÓW?
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiem jak prowadzić klientów, aby czuli się zrelaksowani, a jednocześnie wyglądali jak najlepiej. Używam naturalnego oświetlenia tak często, jak to możliwe i dbam o to, aby moja sesja była intymna i przyjemna.

JAKIEGO SPRZĘTU UŻYWASZ?
Pracuję na najnowszych aparatach marki Nikon, od samego początku pracuję na sprzęcie tej marki do której mam pełne zaufanie oraz cenię za ergonomię i niezawodność. Profesjonalne, jasne obiektywy stało ogniskowe pozwalają pracować w każdych warunkach.  Mam zawsze minimum dwa aparaty na ślubie.

ZA JAK DŁUGO OTRZYMAMY NASZE SFINALIZOWANE ZDJĘCIA?
Zwykle ukończenie wszystkich edycji i specjalnych wykończeń zajmuje około 2 miesięcy.Czas potrzebny na ukończenie i dostarczenie wszystkich zdjęć generalnie zależny jestod sezonu i wszystkich sesjji zdjęciowych, które obecnie mamy do edycji. Wszystkie sesje zdjęciowesą traktowane priorytetowo według daty. Proszę pamiętać, że przy perfekcji nie można się spieszyć.

CZY POSIADAMY UPRAWNIENIA DO FOTOGRAFOWANIA W KOŚCIELE?
Oczywiście, stosowny dokument wydany przez kurię jest zawsze w mojej torbie.

ILU FOTOGRAFÓW BĘDZIE NA WESELU?
Podstawowe pakiety zawierają jednego fotografa.  W razie potrzeby możesz poprosić o drugiego fotografa za dodatkową opłatą.

CZY FOTOGRAFUJESZ RÓWNIEŻ ZA GRANICĄ?
Tak! Uwielbiam podróżować i zatrzymywać po drodze piękne wspomnienia! Proszę o tym wspomnieć podczas naszego
spotkania i wtedy możemy omówić wszystkie niezbędne szczegóły.   

W JAKI SPOSÓB UDOSTĘPNIAMY GOTOWE ZDJĘCIA?                                            
Zdjęcia po autorskiej profesjonalne obróbce można już zobaczyć w zabezpieczonej galerii online, gdzie można wykonać selekcję zdjęć do wydruków i albumu. Finalnie zdjęcia są na drewnianym pendrivie w stylowym pudełku.

JĘZYKI OBCE, KTÓRYMI SIĘ POSŁUGUJEMY?
Mówię płynnie po angielsku i z chęcią fotografuję pary gdzie język angielski jest pierwszym językiem.

CO POTRZEBUJEMY I W JAKI SBOSÓB MOŻEMY ZAREZERWOWAĆ TERMIN?
Proszę o kontakt mailowy, telefoniczny w celu umówienia spotkania. Bezzwrotny zadatek w wysokości 20% jest wymagany do rezerwacji daty w kalendarzu.