Q & A


CO CIĘ WYRÓŻNIA OD INNYCH FOTOGRAFÓW?
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiem jak prowadzić klientów, aby czuli się zrelaksowani, a jednocześnie wyglądali jak najlepiej. Używam naturalnego oświetlenia tak często, jak to możliwe i dbam o to, aby moja sesja była intymna i przyjemna.

ZA JAK DŁUGO OTRZYMAMY NASZE SFINALIZOWANE ZDJĘCIA?
Zwykle ukończenie wszystkich edycji i specjalnych wykończeń zajmuje około 2 miesięcy. Czas potrzebny na ukończenie i dostarczenie wszystkich zdjęć generalnie zależny jest od sezonu i wszystkich sesjji zdjęciowych, które obecnie mam do edycji. Wszystkie sesje zdjęciowe są traktowane priorytetowo według daty. Proszę pamiętać, że przy perfekcji nie można się spieszyć.

CZY POSIADAM UPRAWNIENIA DO FOTOGRAFOWANIA W KOŚCIELE?
Oczywiście, stosowny dokument wydany przez kurię jest zawsze w mojej torbie.

ILU FOTOGRAFÓW BĘDZIE NA WESELU?
Podstawowe pakiety zawierają jednego fotografa.  W razie potrzeby możesz poprosić o drugiego fotografa za dodatkową opłatą.

CZY FOTOGRAFUJESZ RÓWNIEŻ ZA GRANICĄ?
Tak! Uwielbiam podróżować i zatrzymywać po drodze piękne wspomnienia! Proszę o tym wspomnieć podczas naszego
spotkania i wtedy możemy omówić wszystkie niezbędne szczegóły.   

 

W JAKI SPOSÓB UDOSTĘPNIAM GOTOWE ZDJĘCIA?                                 Zdjęcia po autorskiej profesjonalnej obróbce graficznej można już zobaczyć w zabezpieczonej galerii online, gdzie można wykonać selekcję zdjęć do wydruku i albumu. Finalnie zdjęcia są w drewnianym pudełku z indywidualnym grawerem.

JĘZYKI OBCE, KTÓRYMI SIĘ POSŁUGUJĘ?
Mówię płynnie po angielsku i z chęcią fotografuję pary gdzie język angielski jest pierwszym językiem.

 

JAKIEGO SPRZĘTU UŻYWASZ?
Pracuję na najnowszych aparatach marki Nikon, od samego początku pracuję na sprzęcie tej marki do której mam pełne zaufanie oraz cenię za ergonomię i niezawodność. Profesjonalne, jasne obiektywy stało ogniskowe pozwalają pracować w każdych warunkach.  Mam zawsze minimum dwa aparaty na ślubie.

CO POTRZEBUJEMY I W JAKI SBOSÓB MOŻEMY ZAREZERWOWAĆ TERMIN?
Proszę o kontakt mailowy, telefoniczny w celu umówienia bezpłatnego pokazowego spotkania. Bezzwrotny zadatek w wysokości 20% jest wymagany do rezerwacji daty w kalendarzu.